Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) savaitės dvikovoje Mažeikių „Ereliai“ (10-20) išvykoje 86:89 (26:21, 11:21, 18:24, 31:23) nusileido Jonavos „Sintek-Jonava“ (10-20) komandai.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau atkakliai – įpusėjus pirmajam kėliniui minimaliai 10:9 pirmavo „Ereliai“. Netrukus abi komandos pagerino savo puolimą, o sėkmingiau progas susikurdavę mažeikiškiai kėlinio pabaigoje susikrovė nedidelę persvarą – 26:21.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo „Sintek-Jonava“ krepšininkai, kurie sėkmingai besigynę ir antruosius šansus vis susikurdavę susigrąžino persvarą sau – 30:28.  Mažeikiečiai ir toliau strigo puolime, kas aikštelės šeimininkams po dviejų kėlinių leido pirmauti 42:37.

Po ilgosios pertraukos „Sintek-Jonava“ ir toliau dominavo po krepšiu, tuo tarpu „Ereliai“ nespėjo pagal šeimininkų diktuojamą tempą (47:62). Daugiausiai „Erelių“ naujoko M. Žaunieriūno sėkmingo žaidimo dėka, svečiai trečiojo kėlinio pabaigoje atsilikimą sugebėjo sumažinti – 55:66.

Ketvirtąjį kėlinį taškais su pražanga pradėjo T. Zdanavičius, tritaškį pridėjo H. Saprykinas ir „Ereliai“ priartėjo iki penkių taškų – 61:66. Netrukus abi komandos surengė tritaškių lietų, o du iš eilės pataikęs H. Saprykinas mažeikiečius priartino iki dviejų taškų – 77:79. Šeimininkai ir vėl pabėgo 81:77, tačiau Saprykino šou tęsėsi – po jo tritaškio su pražanga rezultatas tapo lygus (81:81). Dar vieną tritaškį netrukus pridėjo Q. Campbell ir „Ereliai“ įsiveržė į priekį –  84:81. Likus 6 sekundėms mažeikiečiai atsiliko 86:89, o H. Saprykinas tritaškiu galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau jo sudėtingas metimas tikslo nepasiekė.

„Erelių“ komandoje sėkmingai debiutavo gynėjas Modestas Žaunieriūnas, kuris per 20 minučių pelnė 14 taškų, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir buvo trečas naudingiausias žaidėjas komandoje.

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 19 (8 atk. kam,), Martynas Linkevičius (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Jalen Bradley po 18, Martynas Pacevičius (7 atk. kam.) ir Rytis Juknevičius – po 12.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 31 (6/15 trit.), Tomas Zdanavičius 17 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 32 naud. bal.), Modestas Žaunieriūnas 14, Tomas Balčiūnas 9, Lavell Boyd 7, Quinton Campbell ir Mantyvas Staniulis po 3, Darius Griškėnas – 2.

Rytoj „Ereliai“ (10-20) namuose priims Kauno „Žalgirio-2“ (15-15) krepšininkus.