Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (3/4) savų sirgalių akivaizdoje įsirašė trečiąją pergalę. Po itin atkaklios kovos žemaičių derbyje mažeikiškiai palaužė Telšių „Telšių“ (4/3) ekipą rezultatu  91:86 (23:21, 23:22, 17:23, 28:20).

Pirmajame ketvirtyje svečiai iš Telšių įsiveržė į priekį šešių taškų skirtumu (7:13), tačiau „Ereliai“ spurtavo 16:3 ir persverė rezultatą, pirmaudami septyniais taškais (23:16). Iki pirmojo kėlinio pabaigos „Telšiai“ aptirpdė deficitą iki dviejų taškų (23:21).

Visą antrąjį kėlinį komandos tarpusavyje keitėsi lyderiaujančiųjų vaidmenimis (34:39), o keturi mažeikiškių tolimi metimai pirmosios rungtynių pusės pabaigoje leido šeimininkams po dviejų kėlinių pirmauti trijų taškų skirtumu (46:43).

Po ilgosios pertraukos telšiškiai sugebėjo išlyginti rezultatą (54:54), o trečiojo ketvirčio pabaigoje persverė rezultatą pirmaudami trimis taškais (63:66).

Paskutinįjį kėlinį šeimininkai pradėjo atkarpa 8:0 ir nutolo penkiais taškais (71:66), visgi „Telšiams“ pavyko atsitiesti ir pastarieji išlygino rezultatą (79:79).  Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dvi minutes ir keturiasdešimt sekundžių, po Ovidijaus Kaminskio dvitaškio svečiai pirmavo penkiais taškais (79:84). Aukštesnę pavarą įjungę šeimininkai spurtavo 12:2 ir laimėjo rezultatu 91:86.

Pergalę paženklino „Erelių“ ekipos įžaidėjas Torrance Rowe, kuris pelnė 26 taškus, pataikydamas septynis tolimus metimus iš dešimties. Tai yra jo asmeninis taškų ir pataikytų tritaškių rekordas Nacionalinėje krepšinio lygoje.

Po šios pergalės „Ereliai“ Nacionalinės krepšinio lygos turnyrinėje lentelėje su trimis pergalėmis ir keturiais pralaimėjimais rikiuojasi dvyliktoje vietoje, viena pergale atsilikdami nuo vienuoliktoje vietoje esančios „Telšių“ ekipos. Dešimtąją vietą užima Jonavos „Sintek-Jonava“, kuri yra sužaidusi vienomis rungtynėmis daugiau, nei „Ereliai“ ir „Telšiai“.

Sekančias rungtynes „Ereliai“ žais penktadienį (11-02) Kaune, kur susikaus su „Žalgirio“ dubleriais (4/3). Sekančią dieną, šeštadienį (11-03), savoje aikštėje žemaičiai priims pirmoje turnyrinės lentelės vietoje besirikiuojančią Šakių „Vyčio“ (7/1) ekipą.