Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ įsirašė penktąjį pralaimėjimą. Išvykos rungtynėse Kaune žaidę žemaičiai privalėjo pripažinti Kauno „Žalgirio“ dublerių pranašumą rezultatu 95:82 (21:18, 26:21, 27:17, 21:26).

Rungtynių pradžioje šeimininkai susikrovė penkių taškų pranašumą (11:6), o po pirmojo kėlinio pirmavo trimis taškais (21:18).

Antrajame ketvirtyje „Žalgiris-2“ padidino žemaičių deficitą iki keturiolikos (47:33), tačiau pirmosios rungtynių pusės pabaigą atkarpa 0:6 sužaidę „Ereliai“ sumažino atsilikimą iki aštuonių (47:39).

Trečiajame ketvirtyje likus žaisti mažiau nei keturias minutes, komandas skyrė tas pats aštuonių taškų skirtumas (58:50), tačiau šeimininkai spurtavo 16:6 ir padidino pranašumą iki aštuoniolikos (74:56).

Ketvirtajame kėlinyje mažeikiškiams pavyko sumažinti pranašumą iki trylikos, tačiau to nepakako, tad pastarieji privalėjo pripažinti „Žalgirio“ dublerių pranašumą rezultatu 95:82.