Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ iškovojo ketvirtąją pergalę. Savų sirgalių audringai palaikomi žemaičiai nutraukė „Vyčio“ aštuonių pergalių seriją rezultatu 82:79 (20:25, 18:16, 19:20, 25:18).

Rungtynių pradžią svečiai pradėjo atkarpa 3:8, tačiau mažeikiškiai surengė atkarpą 12:2 ir įsiveržė į priekį, susikraudami penkių taškų pranašumą (15:10). Per likusį laiką „Vytis“ persverė rezultatą ir po pirmojo ketvirčio pirmavo penkių taškų skirtumu (20:25).

Antrajame ketvirtyje „Ereliai“ spurtavo 14:5 ir susigrąžino lyderių poziciją (34:30), tačiau svečiai iš Šakių atsakė atkarpa 4:11 ir po dviejų kėlinių pirmavo trimis taškais (38:41).

Po ilgosios pertraukos „Vytis“ padidino pranašumą iki devynių (42:51), bet šeimininkai spurtavo 6:0 ir sumažino deficitą iki trijų (48:51). Po trijų kėlinių komandas skyrė keturių taškų skirtumas (57:61).

Visą ketvirtąjį kėlinį pirmavę „Vyčio“ krepšininkai iki ketvirčio pabaigos likus žaisti mažiau nei dvi minutes dar pirmavo keturių taškų skirtumu (75:79), tačiau Haroldo Saprykino tolimas metimas išvedė šeimininkus į priekį vienu tašku (80:79). Po Haroldo Saprykino dviejų taiklių baudos metimų „Ereliai“ šventė pergalę rezultatu 82:79.