Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (5/10) patyrė antrąją nesėkmę šį savaitgalį. Atsakomąsias rungtynes išvykoje prieš Palangos „Kuršiai“ (11/4) ekipą pralaimėję mažeikiškiai nusileido rezultatu 92:79 (22:20, 13:22, 30:18, 27:19).

Rungtynių pradžioje nei vienai ekipai nepavyko susikrauti apčiuopiamo taškų pranašumo, tad sužaidus pusę kėlinio rezultatas buvo 10:10, o po pirmojo ketvirčio šeimininkai pirmavo dviem taškais (22:20).

Antrajame ketvirtyje „Kuršiai“ padidino persvarą iki aštuonių (31:23), tačiau gausiai susirinkusių sirgalių palaikomi „Ereliai“ surengė spurtą 0:14 ir persverė rezultatą savo naudai (31:37). Iki pirmos rungtynių pusės pabaigos svečiai iš Mažeikių išlaikė septynių taškų pranašumą (35:42).

Po ilgosios pertraukos svečiai padidino persvarą iki dešimties (39:49), tačiau Jaleno Riley vedami „Kuršiai“ surengė atkarpą 14:3 ir isiveržė į priekį (53:52). Po trijų kėlinių komandas skyrė penkių taškų skirtumas (65:60).

Paskutiniajame ketvirtyje mažeikiškiams perlaužti rungtynių eigos nepavyko, tad pastarieji privalėjo pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 92:79.

„Ereliai“

Ignas Fiodorovas 18, Quinton Campbell 17, Haroldas Saprykinas ir Ronald Mc Ghee JR po 15, Caleb Davis 8, Darius Griškėnas 4, Tomas Balčiūnas 2.

„Kuršiai“

Jalen Riley 30, Aurimas Majauskas 18, Spenser Mitchell 13, Taurantas Tamošiūnas 10, Aidas Viskontas 8, Mykolas Dieninis 6, Tomas Miškinis 4, Tautvydas Paliukėnas 3.