Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (6/10) įsirašė šeštąją pergalę. Išvykos rungtynėse Tauragėje mažeikiškiai nugalėjo „Tauragės“ (6/10) ekipą rezultatu 69:82 (15:24, 21:22, 20:14, 13:22).

Pirmąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo atkarpa 8:2, tačiau „Ereliai“ spurtavo 0:9 ir įsiveržė į priekį (8:9). „Tauragė“ išlygino rezultatą (11:11), tačiau geresnį puolimą demonstravę mažeikiškiai susikrovė devynių taškų pranašumą (15:24).

Antrajame kėlinyje po Dariaus Griškėno dvitaškio „Ereliai“ padidino persvarą iki penkiolikos (18:33), vis tik per likusį ketvirčio laiką šeimininkai sugebėjo aptirpdyti deficitą iki dešimties (36:46).

Antrosios rungtynių pusės pradžioje šeimininkai palaipsniui mažino mažeikiškių pranašumą, o po trijų kėlinių komandas skyrė keturių taškų skirtumas (56:60).

Paskutiniajame ketvirtyje „Ereliai“ atstatė pranašumą iki septyniolikos (65:82). Likus žaisti minutę Mindaugas Stašys ir Aivaras Kvedaravičius pelnė po dvitaškį ir sumažino svečių persvarą iki trylikos (69:82). Rungtynės baigėsi Mažeikių ekipos pergale.

Mažeikių „Ereliai“ šiuo metu rikiuojasi vienuoliktoje turnyrinės lentelės vietoje turėdama šešias pergales ir dešimt pralaimėjimų.

Šeštadienį, gruodžio 1 d., namuose „Ereliai“ antrą kartą susikaus su Minsko „Tsmoki-2“ ekipa NKL organizuojamame tarptautiniame turnyre.