Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) organizuojamame tarptautiniame turnyre, savų sirgalių akivaizdoje Mažeikių „Ereliai“ pasipriešino Minsko „Tsmoki-2“ ekipai rezultatu 92:88 (21:19, 27:16, 16:28, 28:25).

Rungtynių pradžioje svečiai susikrovė penkių taškų pranašumą (7:12), tačiau iki pirmojo ketvirčio pabaigos „Ereliai“ persvėrė rezultatą ir susikrovė dviejų taškų persvarą (21:19).

Antrajame ketvirtyje „Ereliai“ surengė atkarpą 17:7 ir jau pirmavo dvylikos taškų skirtumu (38:26). Po dviejų kėlinių šeimininkų persvara siekė trylika taškų (48:35).

Po ilgosios pertraukos „Tsmoki-2“ surengė spurtą 5:19 ir persvėrė rezultatą (53:54). Iki trečiojo kėlinio pabaigos šeimininkai susigrąžino vieno taško pranašumą (64:63).

Ketvirtajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamo taškų pranašumo, likus žaisti daugiau nei vieną minutę rezultatas buvo lygus (86:86). Haroldo Saprykino ir Ronald Mc Ghee JR baudų metimai garantavo šeimininkams pergalę rezultatu 92:88.