Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (6/11) nusileido Vilniaus „Perlo“ (10/8) ekipai. A. Vaškio treniruojami žemaičiai išvykos rungtynėse pralaimėjo rezultatu 88:83 (23:26, 17:13, 22:24, 26:20).

Svečiai iš Mažeikių rungtynes pradėjo atkarpa 0:9, tačiau iki pirmojo ketvirčio pabaigos „Perlas“ sumažino atsilikimą iki trijų taškų (23:26).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai persverė rezultatą, o pirmoji rungtynių pusė baigėsi „Perlui“ pirmaujant vieno taško skirtumu (40:39).

Po ilgosios pertraukos vilniečiai padidino pranašumą iki šešių (56:50), tačiau „Ereliai“ surengė atkarpą 6:13 ir susigrąžino vieno taško persvarą (62:63).

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti daugiau nei tris minutes, šeimininkai pirmavo vienu tašku (74:73), tačiau pastarieji spurtavo 7:0 ir susikrovė aštuonių taškų pranašumą (81:73). „Ereliai“ sumažinti deficito ir perlaužti rungtynių eigos nesugebėjo, tad privalėjo pripažinti „Perlo“ pranašumą rezultatu 88:83.