Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (7/11) namų rungtynėse įveikė Kauno „KTU“ (3/16) ekipą rezultatu 74:55 (19:10, 27:11, 15:18, 13:16).

Pirmąjį kėlinį svečiai pradėjo atkarpa 4:8, tačiau „Ereliai“ spurtavo 12:0 ir susikrovė aštuonių taškų persvarą (16:8). Po pirmojo ketvirčio mažeikiškiai laiminėjo devyniais taškais (19:10).

Antrojo ketvirčio pradžią šeimininkai pradėjo atkarpa 14:2 ir padidino pranašumą iki dvidešimt vieno taško (33:12). Po pirmosios rungtynių pusės „Ereliai“ pirmavo dvidešimt penkių taškų skirtumu (46:21).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai padidino persvarą iki dvidešimt devynių (52:23). Per likusį laiką „KTU“ aptirpdė deficitą iki dvidešimt dviejų taškų (61:39).

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje šeimininkai atstatė pranašumą iki dvidešimt aštuonių (69:41). Iki ketvirčio pabaigos „KTU“ sumažino atsilikimą iki devyniolikos (74:55).