Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (7/12) patyrė dvyliktąją nesėkmę. Namų aikštėje žaidę žemaičiai nusileido Kauno „Žalgirio“ (10/11) dublerių ekipai rezultatu 63:78 (19:22, 16:15, 9:19, 19:22).

Pirmąjį ketvirtį svečiai iš Kauno pradėjo atkarpa 2:10 ir susikrovė aštuonių taškų pranašumą, visgi „Ereliai“ iki pirmojo kėlinio pabaigos sumažino deficitą iki trijų taškų (19:22).

Antrojo ketvirčio pradžioje „Žalgiris-2“ surengė atkarpą 1:7 ir atstatė persvarą iki devynių (20:29). „Ereliai“ atsakė spurtu 13:2 ir persverė rezultatą (33:31). Pirmoji rungtynių pusė baigėsi svečiams pirmaujant dviejų taškų skirtumu (35:37).

Po ilgosios pertraukos svečiai surengė spurtą 3:15 ir susikrovė keturiolikos taškų pranašumą (38:52). Per likusį ketvirčio laiką mažeikiškiai sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų (44:56).

Paskutiniajo ketvirčio pradžioje šeimininkai priartėjo iki šešių taškų (50:56), tačiau „Žalgiris-2“ surengė atkarpą 9:19 ir atstatė pranašumą iki šešiolikos (59:75). Rezultatu 63:78 Mažeikių „Ereliai“ privalėjo pripažinti „Žalgirio“ jaunimo pranašumą.