Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (7/13) patyrė antrąjį pralaimėjimą šį savaitgalį. Išvykos rungtynes Šakiuose žaidę žemaičiai nusileido „Vyčio“ (14/7) ekipai rezultatu 97:79 (28:14, 23:17, 23:24, 23:24).

Rungtynes atkarpa 12:2 pradėję šeimininkai susikrovė dešimties taškų pranašumą, o po pirmojo ketvirčio jau pirmavo keturiolikos taškų skirtumu (28:14).

Antrajame kėlinyje „Vytis“ padidino svečių atsilikimą iki dvidešimties (51:31).

Po ilgosios pertraukos mažeikiškiams nepavyko žymiai sumažinti šeimininkų persvaros, tad po trijų kėlinių pastarieji pirmavo devyniolikos taškų skirtumu (74:55).

Paskutiniajame kėlinyje „Vytis“ surengė atkarpą 11:4 ir susikrovė dvidešimt šešių taškų pranašumą (85:59). „Ereliai“ atsakė atkarpa 7:19 ir aptirpdė deficitą iki keturiolikos (92:78), tačiau to nepakako – svečiai iš Mažeikių privalėjo pripažinti šakiečių pranašumą rezultatu 97:79.

„Ereliams“ pralaimėjimą apkartino antrajame ketvirtyje įvykusi šiurpi Calebo Daviso trauma, pastarasis buvo išvežtas į ligoninę. Ekipos įžaidėjas patyrė čiurnos kauliuko stresinį lūžį.