Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (7/14) nepasipriešino namuose. Žemaičių ekipa nusileido Joniškio „Delikateso“ (13/8) ekipai rezultatu 70:92 (20:18, 14:26, 19:21, 17:27).

Rungtynes šeimininkai pradėjo dviejomis sėkmingomis atakomis (4:0), tačiau „Delikatesas“ atsakė spurtu 2:11 ir persverė rezultatą (6:11). Po pirmojo ketvirčio „Ereliai“ pirmavo dviejų taškų skirtumu (20:18).

Antrajį kėlinį svečiai pradėjo pelnydami šešis taškus iš eilės (20:24), o ketvirčiui įpusėjus jau pirmavo dešimties taškų skirtumu (26:36). Iki ilgosios pertraukos „Delikatesas“ išlaikė tą patį dešimties taškų pranašumą (34:44).

Trečiajame ketvirtyje vienu metu „Delikatesas“ pirmavo septyniolikos taškų skirtumu (44:61), o po trijų kėlinių mažeikiškiai turėjo dvylikos taškų deficitą (53:65).

Paskutiniajame kėlinyje „Ereliai“ nesugebėjo sumažinti svečių persvaros, tad privalėjo pripažinti pastarųjų pranašumą rezultatu 70:92.