Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ pralaimėjo Gargžduose. Trečiąjį kėlinį pralaimėję trylikos taškų skirtumu, mažeikiškiai nusileido rezultatu 85:83 (21:17, 18:27, 29:16, 17:23).

Pirmojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus (10:10), visgi šeimininkai rezultatyviau sužaidė ketvirčio pabaigą ir susikrovė keturių taškų pranašumą (21:17).

Antrojo ketvirčio pradžioje Garžgdų ekipa padidino persvarą iki šešių taškų (27:21), tačiau „Ereliai“ atsakė atkarpa 8:22 ir persvėrė rezultatą savo naudai (35:43). Pirmoji rungtynių pusė baigėsi svečiams pirmaujant penkių taškų skirtumu (39:44).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai palaipsniui mažino deficitą, o trečiajame ketvirtyje likus žaisti mažiau nei dvi minutes rezultatas buvo lygus (60:60), visgi gargždiškiai sužaidė atkarpą 8:0 ir nutolo aštuonių taškų skirtumu (68:60).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai padidino persvarą iki šešiolikos (85:69), mažeikiškiai sužaidė atkarpą 0:14, tačiau to nepakako – „Ereliai“ privalėjo pripažinti Gargždų SC pranašumą rezultatu 85:83.