Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (8/15) naujuosius metus pasitiko pergale. Savų sirgalių akivaizdoje žemaičiai atsirevanšavo Molėtų „Ežerūno“ (8/16) ekipai rezultatu 90:63 (11:12, 24:14, 28:13, 27:24).

Rungtynių pradžią svečiai pradėjo atkarpa 3:12, tačiau mažeikiškiai atsakė spurtu 8:0 ir sumažino deficitą iki vieno taško (11:12).

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai pratęsė spurtą ir padidino persvarą iki aštuonių taškų (20:12). Po dviejų kėlinių „Ereliai“ pirmavo devynių taškų skirtumu (35:26).

Trečiajame ketvirtyje mažeikiškiai padidino pranašumą iki dvidešimt keturių (63:39).

Paskutiniajame kėlinyje „Ereliai“ susikrovė maksimalią trisdešimties taškų persvarą (81:51). Svečiams iš Molėtų nepavyko žymiai aptirpdyti deficito, tad pastarieji privalėjo pripažinti mažeikiškių pranašumo rezultatu 90:63.

„Ereliai“:

Tomas Zdanavičius 30 (11/18 metimų, 12 atk. kam., 38 naud. bal.), Lavellas Boydas 17 (4/6 dvit.), Tomas Balčiūnas 11, Ignas Fiodorovas 9, Ignas Daukšys 8, Quintonas Campbellas ir Darius Griškėnas po 5, Ernestas Barkus 3, Kajus Petrulevičius 2.

„Ežerūnas“:

Remigijus Sugintas 15 (3/5 trit.), Kostas Jonuška 13, Ignas Lukošius 12 (4/7 dvit., 8 atk. kam.), Arnas Beručka 10, Kristijonas Kirlys 6, Hubertas Pivorius 3, Tauras Ulevičius ir Justas Šukelis po 2.