Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (8/16) patyrė pirmąjį pralaimėjimą šiais metais. Klaipėdoje žaidę mažeikiškiai nusileido vietos „Neptūnas-Akvaservis“ (14/10) ekipai rezultatu 95:70 (26:20, 24:22, 25:10, 20:18).

Pirmojo kėlinio viduryje komandas skyrė keturių taškų pranašumas (16:12), o jam pasibaigus šeimininkai pirmavo šešių taškų skirtumu (26:20).

Antrajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ išlaikė aštuonių taškų pranašumą rezultatu 50:42.

Trečiajame ketvirtyje sužaidus daugiau nei dvi minutes, šeimininkai dar pirmavo aštuonių taškų skirtumu (54:46), tačiau spurtavo 21:6 ir padidino persvarą iki dvidešimt trijų taškų (75:52).

Paskutiniajame kėlinyje mažeikiškiai nesugebėjo sumažinti šeimininkų pranašumo, tad privalėjo pripažinti pastarųjų pranašumą rezultatu 95:70.