Dviejų pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) nutraukė Mažeikių „Ereliai“ (11-21), kurie Kaune 91:76 (21:18, 26:18, 25:23, 19:17) įveikė vietos KTU (5-27) komandą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai – KTU krepšininkai, kurie kėlinio pradžioje pirmavo 9:6. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo vienintelis kartas, kuomet kauniečiai turėjo pranašumą. Netrukus „Ereliai“ perėmė iniciatyvą ir užtikrintai laikė rungtynių kontrolę iki pat jų pabaigos.

Mažeikiškiai prieš ilgąją pertrauką turėjo vienuolikos taškų (47:36) pranašumą.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – svečiai ir toliau užtikrintai laikė persvarą savo rankose. Besibaigiant rungtynėms „Erelių“ pranašumas tapo rekordininis (91:69), tačiau KTU spurtas 7:0 jį sumažino.

Skaičiuojant naudingumo balus, mažeikiškiai varžovus pranoko net 112:68.

KTU: Laurynas Miknevičius 17, Julius Kigas 12, Redas Jakubauskas 10.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 19 (6 rez. perd.), Lavell Boyd 18, Modestas Žiaunieriūnas 14, Tomas Zdanavičius 13 (7 atk. kam.), Darius Griškėnas 10, Tomas Balčiūnas (8 atk. kam.) ir Quinton Campbell po 6, Mantvydas Staniulis – 5.

Rytoj „Erelių“ laukia dar vienas, itin svarbus mūšis namuose, prieš Molėtų „Ežerūno“ (12-20) komandą.