Nesėkmę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) patyrė Augenijaus Vaškio ir Aloyzo Rudžio tandemo treniruojama Mažeikių „Erelių“ (11-22) komanda, kuri namuose 71:86 (22:21, 20:20, 13:19, 16:26) neatsilaikė prieš Molėtų „Ežerūno“ (13-20) ekipą. Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Ereliai“, kurie pirmavo tiek po pirmojo (22:21), tiek po antrojo kėlinių (42:41).

Antroje rungtynių pusėje „Ežerūnas“ sukatyvino savo gynybą, ko pasekoje mažeikiškiai sunkiai rado kelius varžovų krepšio link. Po trečiojo kėlinio jau pirmavo svečiai – 60:55.

Per ketvirtąjį kėlinį „Ereliai“ intrigos nebesugrąžino, o „Ežerūnas“ tik padidino persvarą.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 15, Lavell Boyd ir Tomas Zdanavičius (9 atk. kam.) po 11, Quinton Campbell (9 atk. kam.), Darius Griškėnas ir Tomas Balčiūnas (10 min., 8 atk. kam.) po 10, Mantvydas Staniulis – 4.

„Ežerūnas“: Arnas Beručka 17, Kostas Jonuška 15, Ignas Lukošius (5 blk.) ir Tauras Ulevičius po 11, Raimondas Ambrulaitis 10 (10 atk. kam.).

Kitą penktadienį „Ereliai“ 17:00 valandą namuose priims Tauragės krepšinio klubą (12-20), o šeštadienį jėgas išmėgins jau Tauragėje. Tauragiškiai yra vienintelė lygos komanda, kurią „Ereliai“ šiame sezone nugalėjo abu kartus.