Mažeikių „Ereliai“ (11-23) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) patyrė antrąją nesėkmę iš eilės. Mažeikiškiai namuose, pirmąkart šiame sezone 57:78 (22:20, 12:15, 7:16, 16:27) nusileido Tauragės krepšinio klubui (13-20).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo 22:20.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova. Po dviejų kėlinių Tauragės ekipa turėjo tik vieno taško persvarą (35:34).

Antroje rungtynių pusėje mažeikiškiai tarsi užstrigo – mažeikiškiai per pirmas aštuonias trečiojo kėlinio minutes pelnė vos 4 taškus.

Ketvirtajame kėlinyje svečių persvara tapo rekordinė – 69:45.

Tauragiškiai antrąją mačo dalį užtikrintai laimėjo 43:23 ir pasiekė pergalę 21 taško pranašumu.

57 Mažeikių ekipos pelnyti taškai yra šio klubo sezono antirekordas. Prieš tai ekipa mažiausiai buvo įmetusi 58 taškus.

„Ereliai“ susitikime pataikė vos 2 tritaškius iš 14 (14 proc.), o svečiai atsakė įmesdami 15 tritaškių iš 35 (42 proc.). 15 tolimų šūvių yra naujasis Tauragės ekipos sezono rekordas.

„Ereliai“: Tomas Zdanavičius (8 atk. kam.) ir Anthony January po 10, Haroldas Saprykinas 8 (3/12 met.), Modestas Žaunieriūnas ir Lavell Boyd po 7, Tomas Balčiūnas ir Quinton Campbell po 6, Mantvydas Staniulis 2, Darius Griškėnas – 1.

„Tauragės KK“: Raidas Nacius 16 (8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 15, Paulius Morkeliūnas (8 atk. kam.) – 13.

Ekipos jau rytoj (16.02) jėgas išmėgins dar kartą, Tauragėje.