Staniulis sužaidė sezono rungtynes, Zdanavičius atkovojo net 16 kamuolių, Saprykinas pelnė 25 taškus, tačiau viso to buvo per maža – Mažeikių „Ereliai“ (12-24) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir vėl suklupo. Mažeikiškiai išvykoje 77:88 (20:17, 16:21, 19:30, 22:20) nusileido „Gargždų SC“ (17-17) komandai.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Ereliai“, kurie dar rungtynių pradžioje susikrovė 13 taškų pranašumą – 18:5. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai, o po pirmojo kėlinio nedideliu skirtumu (20:17) pirmavo svečiai iš Mažeikių.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko lygi kova, o besibaigiant kėliniui šeimininkai sugebėjo rezultatą persverti – 38:36.

Trečiasis kėlinys prasidėjo sėkmingu aikštelės šeimininkų žaidimu, kurie per kėlinį pelnė net 30 taškų ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė jau 13 taškų persvarą – 68:55.

Ketvirtajame kėlinyje mažeikiškiai intrigos atkurti nebesugebėjo ir „Gargždų SC“ šventė užtikrintą pergalę – 88:77.

„Gargždų SC“: Vaidotas Pečiukas 21 (6 rez. perd.), Simonas Serapinas ir Ernestas Jonkus po 14, Laurynas Lučinskas – 10.

„Ereliai“: Haroldas Saprykinas 25, Mantvydas Staniulis 17, Tomas Zdanavičius 12 (16 atk. kam.), Quinton Campbell 10, Modestas Žaunieriūnas 6, Darius Griškėnas 5 (6 rez. perd.), Lavell Boyd – 2.

Kitas rungtynes „Ereliai“ žais kovo 1-ąją Kaune, kur susikaus su „Žalgirio-2“ komanda.