Modestas Žaunieriūnas gimtadienį atšventė tapdamas naudingiausiu rungtynių žaidėju, o Mažeikių „Ereliai“ (13-26) su namų sienomis atsisveikino pergalingai. Mažeikiškiai 101:79 (33:17, 25:25, 19:19, 24:18) nugalėjo Kauno KTU (5-34) komandą.

Didžiąją dalį įtakos „Erelių“ pergalei turėjo itin galingai sužaistas pirmasis kėlinys. Quintonas Campbellas pataikė tritaškį, Tomas Balčiūnas realizavo baudų metimus, Modestas Žiauneriūnas atliko reidą link krepšio, o amerikietis pridėjo dar du taškus ir šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 24:13.

Apsukų nemažinę „Ereliai“ kėlinį užbaigė spurtu 18:4 bei po pirmųjų dešimties minučių užtikrintai pirmavo 16 taškų persvara (33:17).

Svečiai per likusią susitikimo dalį atsitiesti taip ir nesugebėjo. Trečiojo kėlinio pabaigoje KTU buvo sumažinę savo deficitą iki 11 taškų, tačiau tai buvo geriausią, ką kauniečiai galėjo pasiūlyti.

„Ereliai“: Lavell Boyd 18, Modestas Žaunieriūnas 16, Tomas Balčiūnas 14, Tomas Zdanavičius ir Darius Griškėnas po 12, Quinton Campbell 11, Mantvydas Staniulis (13 rez. perd.) ir Kajus Petrulevičius po 8, Ernestas Barkus 2, Benas Liškus taškais nepasižymėjo.

KTU: Julius Kigas 19, Rokas Norkus 16, Motiejus Syminas 13, Justas Stakėnas – 10.

Sulig šiomis rungtynėmis „Ereliai“ užbaigė sezoną Mažeikiuose. Rytoj mažeikiškiai žais paskutiniąsias rungtynes išvykoje, kuomet Molėtuose susikaus su „Ežerūno“ komanda.