Mažeikių „Ereliai“ (13-27) sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) užbaigė pralaimėjimu. Mažeikiškiai išvykoje 80:88 (17:21, 21:25, 18:23, 24:19) nusileido Molėtų „Ežerūno“ (18-22) komandai.

Rungtynės prasidėjo dviem rezultatyviais kėliniais, kuriuose karaliavo „Ežerūnas“ – po dvidešimties žaidimo minučių šeimininkai pirmavo 8 taškais (46:38).

Į antrąją rungtynių pusę sugrįžę molėtiškiai spurtavo 16:8 (62:46), o po trijų kėlinių pirmavo dar didesniu pranašumu nei po dviejų – 69:56.
Pabaigoje „Ereliai“ pabudo ir lemiamo ketvirčio pradžioje spurtavo 14:7 bei nuo varžovų atsiliko 6 taškais (70:76). Vis dėlto, paskutines kėlinio minutes geriau sužaidę Molėtų komandos krepšininkai sutvarkė formalumus ir šventė pergalę – 88:80.

„Ežerūnas“: Arnas Beručka 19, Jonas Zakas 18, Kostas Jonuška 16 (11 atk. kam.), Eimantas Narušis – 12.

„Ereliai“: Lavell Boyd 23, Tomas Zdanavičius 21, Mantvydas Staniulis ir Tomas Balčiūnas po 10, Darius Griškėnas 7, Kajus Petrulevičius 4, Quinton Campbell 3, Modestas Žaunieriūnas – 2.