Žemaičių derbyje Mažeikiuose netrūko emocijų, gražaus krepšinio, tačiau pergale šventė svečiai. Mažeikių „Ereliai“ (5-12) namuose, 92:97 (29:25, 28:26, 24:23, 11:23) nusileido lygos lyderiams „Telšiams“ (15-2).

Didelio susidomėjimo sulaukusioje dvikovoje „Ereliai“ nuo pat pradžių demonstravo galingą puolimą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 29:25.

„Erelių“ situaciją apsunkino penktoji komandos lyderio Roko Stankevičiaus pražanga trečiojo kėlinio viduryje.

Raudonai balti rungtynes kontroliavo 36 minutes, kuomet dar turėjo 7 taškų pranašumą.

Iki mačo pabaigos likus 4 minutėms Jameelas Tayloras užsidirbo nesportinę pražangą, o Ignas Razutis pataikė vieną baudą bei pridėjo dvitaškį. Netrukus Mindaugas Norkus ir Gytis Sirutavičius taip pat įmetė po dvitaškį bei rezultatas tapo lygus 89:89.

„Erelius“ į priekį patempė tritaškį įmetęs J. Tayloras, bet I. Razutis ir Ovidijus Kaminskis atsakė dvitaškiais ir „Telšiai“ išsiveržė į priekį 93:92.

Iki mačo pabaigos likus 40 sekundžių Mindaugo Stašio ranka metant baudas nesudrebėjo ir telšiškiai jau buvo priekyje trimis taškais.

Per vieną ataką „Ereliai“ net keturis kartus nepataikė iš trijų taškų zonos, o kamuolį sugriebęs Ovidijus Kaminskis nubėgo į greitą ataką ir įtvirtino „Telšių“ pergalę.

„Ereliai“: Jameelas Tayloras 29, Justas Nausėdas 15, Mantvydas Staniulis (6 rez. perd.), Rokas Stankevičius (6 atk. kam.) ir Mogga Lado po 11, Augustinas Venckus (3/10 metimai) 7, Tomas Balčiūnas (8 atk. kam.) 6, Christianas Noblesas – 2.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 20 (9/9 dvit., 2/2 baudos, 6 atk. kam.), Mindaugas Norkus 16 (8/10 dvit., 12 atk. kam.), Mindaugas Stašys 15 (6/6 baudos), Laurynas Kaveckis 13, Ignas Razutis 12, Tomas Rimša 10.