Mažeikių „Ereliai” (15-18) reabilitavosi už nesėkmė VIKINGLOTTO-NKL rungtynėse ketvirtadienį. Mažeikiškiai namuose 95:82 (23:28, 29:15, 17:20, 26:19) pirmą kartą sezone įveikė „Gargždus” (17-16) bei nutraukė pastarųjų septynerių pergalių seriją.

Mažeikiškiai galingai pradėjo antrąjį ketvirtį, kai spurtavę 14:3 perėmė mačo kontrolę – 37:31.

Po pertraukos vienu metu šeimininkų pranašumas išaugo iki 15 taškų (67:52), tačiau svečiai prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo priartėti (63:69) ir viskas sprendėsi per paskutinias 10 minučių.

Likus žaisti 5 minutes komandas skyrė 5 taškai (76:71), tačiau tuomet mažeikiškiai spurtavo 8:0 ir tapo nebepavejami – 84:71. Šią atkarpą šeimininkams padėjo laimėti ir neatlaikę Jono Dumašiaus nervai, kuris iš pradžių užsidirbo nesportinę, o vėliau ir techninę pražangą, kuri „Gargždų” ekipos atstovą pasiuntė tiesiai į rūbinę.

Abi ekipos rungtynėse buvo priverstos verstis be naudingiausių savo krepšininkų: „Ereliams” nepadėjo sergantis Rokas Stankevičius, „Gargždams” – Laurynas Mikalauskas.

„Ereliai“: Mantvydas Staniulis 20 (5/9 trit., 5 rez. perd., 21 naud. bal.), Mogga Lado (6/11 dvit., 12 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. bal.) ir Jameelas Tayloras (6/11 dvit., 11 atk. kam., 25 naud. bal.) po 15, Deividas Kumelis 12 (6 rez. perd.), Tomas Balčiūnas 10, Dovydas Daubaris 9 (8 atk. kam., 17 naud. bal.), Augustinas Venckus 8, Justas Nausėdas 4, Kajus Petrulevičius – 2.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 22 (22 naud. bal.), Ernestas Jonkus 17 (8 rez. perd.), Jonas Dumašius ir Rimantas Daunys po 15.