Antrąsias šios savaitės Nacionalinės krepšinios lygos rungtynes žaidę Mažeikių „Ereliai“ patyrė dar vieną skaudžią nesėkmę – Šakiuose „Vyčio“ ekipai nusileista 108:77 (25:22, 29:18, 33:14, 21:23).

Dvyliktąjį pralaimėjimą paeiliui patyrusiai Mažeikių komandai padėti vis dar negalėjo Vytautas Saulis ir Dominykas Bučas.

Po pirmojo ketvirčio trijų taškų pranašumą turėję Šakių krepšininkai jau antrajame jį padidino iki dviženklio, o po ilgosios rungtynių pertraukos galutinai sutvarkė visus reikalus ant parketo, laimėję trečiąjį kėlinį devyniolikos taškų skirtumu. Rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidė jaunasis Edgaras Preibys, per 33 minutes pataikęs net penkis iš šešių tolimų metimų ir bendrai surinkęs 18 taškų.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 24, Gabrielius Čelka 18, Kšištofas Lavrinovičius 17 taškų.

„Ereliai“: Edgaras Preibys 18, Ernestas Naruševičius 15, Robertas Žibikas ir Mintautas Bulanovas po 11, Danielis Baslykas 10, Andrius Gaidys 8, Augustinas Venckus 4, Karolis Sapiega taškų nepelnė.