Po ilgosios pertraukos sustoję Mažeikių „Ereliai“ (2-4) patyrė nesėkmę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO – NKL“). Raudonai balti išvykoje 60:83 (7:16, 26:16, 13:28, 14:23) turėjo pripažinti Joniškio „Delikateso“ (2-5) pranašumą.

Itin nerezultatyviai rungtynes pradėję „Ereliai“ po pirmojo kėlinio atsiliko 7:16. Prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkai ir toliau tolo, o vienu metu jų persvara pasiekė 12 taškų. Puolime sužibę Kirylas Čumakovas ir Justas Nausėdas padėjo svečiams sugrįžti į rungtynes, o po dviejų kėlinių pastarieji jau ir pirmavo – 33:32.

Po ilgosios pertraukos „Ereliai“ ir vėl krito į duobę, o puikiai rungtyniavę šeimininkai susikrovė solidžią persvarą, kurią didino iki pat rungtynių pabaigos.

Šiose rungtynėse „Ereliai“ suklydo dvidubai daugiau (18 prieš 9) nei varžovai, taip pat atliko dvigubai mažiau (13 prieš 26) rezultatyvių perdavimų.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 24 (10 atk. kam.), Airidas Giedraitis 15, Giedrius Stankevičius 12 (10 atk. kam.), Andrius Globys 11.

„Ereliai“: Justas Nausėdas 11, Mantvydas Staniulis ir Augustinas Venckus po 9, Kirylas Čumakovas, Tomas Balčiūnas ir Erikas Jakštys po 7, Ivanas Aladka ir Dovydas Daubaris po 3, Ibrahimas Mulaomerovičius ir Kajus Petrulevičius – po 2.

Šeštadienį namuose „Ereliai“ priims antroje turnyrinės lentelės vietoje įsitaisiusius Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (6-1) krepšininkus. Bilietus į šias rungtynes platina www.tiketa.lt ir Maxima informacijos kasos.