Be susirgusio savo lyderio Roko Stankevičiaus rungtyniavę Mažeikių „Ereliai“ (14-18) patyrė dramatišką nesėkmę VIKINGLOTTO-NKL rungtynėse. Mažeikiškiai namuose, atkaklioje dvikovoje 68:72 (19:18, 20:21, 18:14, 11:19) nusileido „BC Jonava“ (12-20) komandai.

Po spurto 9:0 „Ereliai“ trečiajame kėlinyje nutolo dviženkliu skirtumu (55:45), tačiau svečiai greitai sugebėjo jį sumažinti. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes Ianas Gardeneris pataikė iš po krepšio ir svečių pranašumą padidino iki 4 taškų (67:63).
Šeimininkai sėkmingo išpuolio surengti nesugebėjo, o likus žaisti 68 sekundes, tas pats I. Gardeneris pelnė dar vieną dvitaškį ir „Jonava“ atitrūko per 6 taškus (69:63).
Mažeikiškiams du taškus kitoje atakoje pelnė Deividas Kumelis, tačiau į tai tokios pat vertės metimu atsakė „Jonavos“ atstovas Justas Vazalis (71:65).
Visgi šeimininkai rankų nenuleido ir du taiklūs Augustino Venckaus bei vienas sėkmingas Mogga Lado baudos metimas šeimininkų deficitą nurėžė perpus (68:71).
Vis dėlto, likus žaisti 10 sekundžių pražanga sustabdytas Martynas Linkevičius pataikė vieną baudą ir „Jonavos“ pergalę įtvirtino (72:68).

„Ereliai“ šiose rungtynėse pataikė vos 2 tolimus metimus iš 25 bandymų (8 proc. taiklumas). Tai buvo prasčiausias mažeikiškių pasirodymas šiame sezone atakuojant iš toli.

Ekipoje debiutavęs Deividas Kumelis per 26 žaidimo minutes pelnė 6 (3/5 dvit., 0/4 trit.) taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Ereliai“: Mogga Lado 19 (10 atk. kam.), Justas Nausėdas 10 (7 atk. kam.), Mantvydas Staniulis 9, Jameelas Tayloras 7, Deividas Kumelis (7 rez. perd.) ir Augustinas Venckus po 6, Dovydas Daubaris 5, Tomas Balčiūnas 4, Kajus Petrulevičius – 2.

„BC Jonava“: Kahlilas Thomasas 25 (16 atk. kam.), Martynas Linkevičius (6 rez. perd.) 11, Modestas Žaunieriūnas ir Ianas Gardeneris po 9, Martynas Pacevičius 8, Justas Vazalis – 5.

Kitas rungtynes „Ereliai“ žais jau šeštadienį (vasario 22 d.), kuomet namuose priims „Gargždus“.