Eilinę nesėkmę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) patyrė Mažeikių „Erelių“ komanda. Praėjusio sezono čempionams Marijampolės „Sūduvai – Mantingai“ nusileista rezultatu 72:106 (15:22, 24:28, 20:30, 13:26).

Rungtynių pradžia prasidėjo optimistišku „Erelių“ žaidimu. Kova vyko taškas į tašką, tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę Marijampolės krepšininkai sėkmingą žaidimą pratęsė ir antrajame kėlinyje. Marijampoliečių spurtas sukrovė jiems solidžią persvarą, tačiau Augustino Venckaus 8 taškai iš eilės neleido varžovams pabėgti daugiau.

Sugrįžę iš rūbinės „Ereliai“ bandė po truputį mažinti 11 taškų atsilikimą, o po įspūdingo Ernesto Naruševičiaus dėjimo persvarą sumažino iki 6 taškų. Tačiau po Povilo Šakinio minutės pertraukėlės Marijampolės krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir pabėgo į priekį nepavejamai.

Mažeikiškius „skriaudė“ ekipoje jau žaidę Justas Nausėdas, Rokas Stankevičius, Kostas Jonuška bei Šarūnas Beniušis. Visi kartu surinko 70 iš 106 taškų.

„Ereliams“ toliau padėti negali Vytautas Saulis (nosies lūžis), o šią savaitę traumą patyrė ir Robertas Žibikas (įplyšęs raumuo).

Kitos rungtynės šeštadienį (lapkričio 21 d.) išvykoje prieš šiandienos varžovus.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 19, Ernestas Naruševičius 18, Benjamin Ayre 12, Karolis Sapiega 10, Edgaras Preibys 6, Andrius Gaidys 4, Dominykas Bučas 3, Daniel Baslyk 0.

„Sūduva – Mantinga“: Rokas Stankevičius 21, Kostas Jonuška ir Justas Nausėdas po 18, Šarūnas Beniušis ir Jonas Zakas po 13.