Pasiruošimo etapą naujajam Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui tęsiantys  Mažeikių „Ereliai“ namuose įveikė Betsafe/Liepaja ekipą rezultatu 70:68 (11:19, 20:14, 16:13, 23:22).

Pirmąjį kėlinį svečiai iš Latvijos pradėjo atkarpa 0:8. Mažeikiškiams nepavyko sumažinti susikrauto svečių pranašumo, tad pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 11:19.

Antrajame kėlinyje „Ereliai“ prisivijo svečius iš Latvijos ir deficitą sumažino iki dviejų taškų. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 31:33.

Trečiajame ketvirtyje komandos šeimininkai aplenkė Betsafe/Liepaja ekipą ir užbaigė kėlinį rezultatu 47:46.

Paskutinio kėlinio pradžioje svečiai spurtavo 4:12 ir atstatė septynių taškų pranašumą – 51:58, tačiau sėkmingiau lemiamomis akimirkomis atakavę mažeikiškiai atsakė atkarpa 19:10 ir įsiveržė į priekį. Latviams teko pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 70:68.