Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys „Ereliai“ (2/3) nukrito į dešimtąją turnyrinės lentelės poziciją. Klaipėdoje dvidešimt keturių taškų skirtumu pralaimėję Aloyzo Rudžio auklėtiniai patyrė trečiąją nesėkmę rezultatu 77:53 (18-16 20-14 18-14 21-9).

Pirmojo kėlinio pirmoje pusėje šeimininkai susikrovė penkių taškų pranašumą (11:6), kurį mažeikiškiai sumažino iki dviejų (18:16).

Antrojo kėlinio pradžioje tolimu metimu Ričardas Verbickas persverė rezultatą svečių naudai (18:19), Darius Marcinkevičius ir Tomas Zdanavičius pridėjo po dvitaškį ir „Ereliai“ jau pirmavo penkiais taškais (18:23). Šeimininkai spurtavo 20:7 ir pirmąją rungtynių pusę užbaigė rezultatu 38:30.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai ir toliau tolo nuo mažeikiškių, sužaidus pusę kėlinio pastarieji pirmavo keturiolikos taškų skirtumu (46:32).  „Ereliams“ arčiau priartėti nepavyko, trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 56:44.

Paskutiniajame ketvirtyje šeimininkai rengė rezultatyvias atakas viena po kitos ir pasiuntė mažeikiškius į nokdauną. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:53.