Mažeikių „Ereliai“ (6-12) sugrįžo į pergalių kelią. Raudonai balti išvykoje 78:72 (20:26, 26:13, 18:16, 14:17) palaužė vienus iš Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) lyderių, Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (12-5) krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeiminkai (15:4), tačiau „Ereliai“ iki kėlinio galo priartėjo – 26:20. Antrasis kėlinys prasidėjo pavyzdine mažeikiškių gynyba, kurie per daugiau nei penkias antrojo kėlinio minutes klaipėdiečiams leido įmesti vos 3 taškus. Sėkmingai kėlinį užbaigę „Ereliai“ ilsėtis išėjo pirmaudami 7 taškais – 46:39.

Trečiąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Erelių“ krepšininkai ir Roko Stankevičiaus dėjimo „Neptūnas-Akvaservis“ deficitas padidėjo iki 12 taškų (44:56). Iki trečiojo kėlinio pabaigos vyko lygi kova, tačiau po paskutinę sekundę pataikyto Herkaus Kumpio metimo klaipėdiečių atsilikimas sumažėjo iki 9 taškų (55:64).

Ketvirtajame kėlinyje klaipėdiečiai kilo į lemiamą šturmą ir po Luko Kreišmonto ir Klaido Metrikio baudų metimų skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 3 taškų 69:72. Likus žaisti 3 minutes Rokas Stankevičius ėmėsi iniciatyvos ir taiklių dvitaškių pagalba įtvirtino „Erelių“ pergalę.

„Ereliai“ rungtynėse pataikė vos tris tolimus metimus (3/15) ir tik pusę mestų baudų (7/14), tačiau net ir tai nesutrukdė iškovoti pergalės.

„Neptūnas-Akvaservis“: Lukas Kreišmontas 14, Vytautas Šarakauskas 9, Deividas Rasys (9 atk. kam.) ir Klaidas Metrikis po 10.

„Ereliai“: Mogga Lado 22 (9 atk. kam., 5 kld.), Rokas Stankevičius 16 (11 atk. kam.), Jameelas Tayloras 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Tomas Balčiūnas 9 (8 atk. kam., 7 išprov. praž.), Christianas Noblesas ir Mantvyas Staniulis po 7, Augustinas Venckus – 3.

Artimiausios „Erelių“ namų rungtynės jau šeštadienį, kuomet raudonai kausis prieš Joniškio „Delikateso“ komandą. Visiems bilietams taikoma 50 procentų nuolaida visą gruodžio mėnesį, o juos platina www.tiketa.lt ir Maxima informacijos kasos.