Mažeikių „Ereliai“ (16-18) VIKINGLOTTO-NKL iškovojo triuškinančią pergalę 48 taškų skirtumu, kuri yra trečia didžiausia komandos istorijoje. Raudonai balti namusoe 115:67 (29:16, 26:25, 25:17, 35:9) nepasigailėjo Molėtų „Ežerūno“ (13-21) komandos.

„Ereliai“ iniciatyvą perėmė jau pirmajame ketvirtyje. Jameelas Tayloras pataikė tritaškį, Mogga Lado surinko 6 taškus paeiliui, savąjį metimą pridėjo Deividas Kumelis ir šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą – 25:14.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai savo persvarą padidino dar labiau. Tomas Balčiūnas pataikė iš po krepšio, Augustinas Venckus atliko sėkmingą reidą krepšio link, o po Justo Nausėdo dvitaškio „Ereliai“ pirmavo 35:21.

Mažeikių ekipa savo pranašumą galutinai įrodė po ilgosios pertraukos. J. Tayloras pelnė taškus su pražanga, T. Balčiūnas realizavo baudas ir šeimininkų persvarą pasiekė 21 taško persvarą – 70:49.

„Ereliai“ rungtynėse dominavo beveik visose statistikos kategorijose: pagal atkovotus kamuolius 45:29, pagal perimtus kamuolius 14:12, pagal rezultatyvius perdavimus 33:16, pagal klaidas – 9:26.

„Ereliai“: Mogga Lado 24, Jameelas Tayloras 18 (31 naud. bal.), Rokas Stankevičius (8 atk. kam.) ir Augustinas Venckus po 15, Mantvydas Staniulis ir Tomas Balčiūnas po 12, Justas Nausėdas 10, Deividas Kumelis (8 rez. perd.) 5, Kajus Petrulevičius (4 per. kam.) – 4.

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius 18 (10 atk. kam., 7 kld., 5 blk.), Mantas Šerkšnas 13, Ignas Bilinskas 11, Vytautas Saulis – 9.

Komandos dar kartą jėgas išbandys šeštadienį, Molėtuose. Pirmoji šio sezono dvikova Molėtuose baigėsi „Erelių“ pergale 94:87.