Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (3/6) nesugebėjo pasipriešinti namuose. Aloyzo Rudžio treniruojami mažeikiškiai tik rungtynių pabaigoje nusileido Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (7/2) ekipai rezultatu 75:77 (14:16, 25:19, 19:15, 17:27).

Pirmąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo atkarpa 8:4, tačiau svečiai iš Marijampolės atsakė spurtu 0:12 ir susikrovė aštuonių taškų pranašumą (8:16). Mažeikių komandos krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą ir pabaigti pirmąjį kėlinį atsiliekant dvejais taškais (14:16).

Antrajame kėlinyje mažeikiškiai nutolo septyniais taškais (26:19). Po dviejų ketvirčių pastarieji pirmavo rezultatu 39:35.

Trečiajame ketvirtyje svečiams nepavyko priartėti, o savų sirgalių palaikomi „Ereliai“ padidino persvarą iki aštuonių taškų (58:50).

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo atkarpa 4:15 ir nutolo per tris taškus (62:65). „Ereliams“ nepavyko persverti rezultato. Rungtynės pasibaigė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ pergale rezultatu 75:77.