Startavus Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezonui „Erelių“ komanda įsirašė antrąjį pralaimėjimą. Namuose prieš „Telšius“ žaidę mažeikiškiai nusileido rezultatu 63:73 (11:20, 12:17, 24:15, 16:21).

Blankiai pirmąjį kėlinį pradėję mažeikiškiai svečiams leido nutolti aštuoniais taškais (1:9), tačiau trys „Erelių“ tolimi metimai greitai ištirpdė deficitą iki trijų (9:12). Toliašaudę artileriją taip pat pademonstravę telšiškiai vėl spurtavo, o pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 11:20.

Antrajame kėlinyje „Telšiai“ didino pranašumą, kuris antroje ketvirčio pusėje jau siekė šešiolikos taškų ribą (15:31). Iki antrojo kėlinio pabaigos mažeikiškiai deficitą sumažino dviem taškais (23:37).

Po ilgosios pertraukos mažeikiškiai sužaidė atkarpą 13:2 ir ištirpdė atsilikimą iki trijų (36:39). Telšiškiai bandė atstatyti didesnį pranašumą, tačiau pagreitį pagavę mažeikiškiai rezultatą persvėrė savo naudai (47:46). Lyderystės vaidmeniu šeimininkai džiaugėsi neilgai, kadangi kėlinio pabaigoje „Telšiai“ sužaidė atkarpą 0:6 vėl pirmaudami penkių taškų skirtumu (47:52).

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje ekipos apsikeitė tolimais metimais (53:57), vistik svečiai sparčiai pradėjo tolti ir susikrovė dviženklį pranašumą (53:64). „Ereliai“ bandė vytis, tačiau telšiškiai išlaikė dešimties taškų persvarą ir laimėjo rezultatu 63:73.