Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (4/7) sugrįžo į pergalių kelią pažemindami Joniškio „Delikatesą“ (4/7) rezultatu 98:54 (21:16, 30:7, 28:15, 19:16).

Pirmąjį kėlinį abi ekipos pradėjo priekinės linijos pagalba: šeimininkams po keturis taškus pelnė Tomas Rimša ir Darius Marcinkevičius, o svečių ekipai keturis taškus pelnė Mažeikių sirgaliams puikiai žinomas Rytis Biliartas, kuris praeitame sezone atstovavo mažeikiškius. Pirmasis ketvirtis baigėsi šeimininkų ekipai pirmaujant rezultatu 21:16.

Antrąjį ketvirtį lyg iš natų sužaidę „Ereliai“ jau nuo pat pirmų sekundžių spurtavo 24:4 ir susikrovė dvidešimt penkių taškų pranašumą (45:20). Svečių taškų badą sustabdė Žilvino Petraičio tritaškis, tačiau mažeikiškiai ir toliau žaidė rezultatyvų krepšinį ir padidino persvarą iki dvidešimt aštuonių (51:23).

Po ilgosios pertraukos mažeikiškiai ir toliau tęsė savo spurtą, tad po trijų kėlinių komandas jau skyrė keturiasdešimt vieno taško skirtumas (79:38).

Ketvirtajame kėlinyje „Erelių“ treneris išleido jaunimą, kuris nepagadino vaizdo aikštelėje ir netgi padidino pranašumą iki keturiasdešimt keturių. Rungtynės baigėsi rezultatu 98:54.

Mažeikių „Ereliams“ taškus pelnė visi rungtynėse žaidę krepšininkai.