Įsibegėjus Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezonui „Ereliai“ (2/4) patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą. Namuose žaidę Aloyzo Rudžio auklėtiniai nesugebėjo sustabdyti „Vyčio“ ekipos (5/1) rezultatu 52:84 (14:19, 19:23, 9:18, 10:24).

Šeimininkai rungtynes pradėjo atkarpa 5:2, tačiau  „Vytis“ spurtavo 4:13 ir persverė rezultatą (9:15). Pirmasis ketvirtis baigėsi mažeikiškiams atsiliekant penkiais taškais (14:19).

Antrajame kėlinyje „Erelių“ pastangos nepadėjo sumažinti deficito, pastarieji po dviejų ketvirčių kvėpavo svečiams į nugarą rezultatu 33:42.

Po ilgosios pertraukos „Vytis“ pelnė dvigubai daugiau taškų negu šeimininkai ir susikrovė aštuoniolikos taškų pranašumą (42:60).

Ketvirtąjį ketvirtį „Ereliai“ pralaimėjo 10:24 ir leido varžovams susikrauti trisdešimt dviejų taškų kraitį (52:84).