Mažeikių „Ereliai“ (17-19) šiame VIKINGLOTTO-NKL sezona lieka neįveikia Palangos „Kuršių“ (16-20) komandai. Mažeikiškiai Palangoje, ketvirtąjį kartą šiame sezone, 93:91 (16:20, 32:20, 21:26, 24:25) nugalėjo Quincy Tayloro vedamą „Kuršių“ ekipą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 43 sekundes Mantvydas Staniulis dvitaškiu išlygino rezultatą – 90:90.

Kitoje atakoje Quincy Tayloras suklydo, o prie baudų metimo linijos stojęs Deividas Kumelis neklydo ir suteikė 2 taškų pranašumą svečiams – 92:90.

Po minutės pertraukėlės Mogga Lado blokavo Tayloro metimą. Šeimininkai prasižengė prieš M. Staniulį, kuris pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir suteikė 3 taškų persvarą „Ereliams“ – 93:90 (likus žaisti 4 sekundes).

Mažeikiškiai prasižengė, Tayloras pataikė pirmąją baudą, antrąją specialiai prametė, tačiau kamuolį atkovojo Mogga Lado ir „Ereliai“ išsivežė pergalę.

„Kuršių“ amerikietis Quincy Tayloras pelnė 43 taškus (14/19 dvit., 2/3 trit., 9/12 baud. met.) atkovojo 4 kamuolius tiek pat kartų suklydo, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 37 naudingumo balus.

Iki šiol sezono rezultatyvumo rekordas buvo 42 taškai, kuriuos Mantas Ruikis.

„Kuršiai“: Quincy Tayloras 43 (37 naud. bal., 6 kld.), Aidas Viskontas 18 (8 rez. perd.), Mindaugas Reminas 14, Laurynas Lučinskas 7.

„Ereliai“: Mogga Lado (10/11 dvit., 33 naud. bal., 8 atk. kam.) ir Augustinas Venckus po 22, Mantvydas Staniulis ir Rokas Stankevičius po 12, Deividas Kumelis 8 (11 rez. perd.), Dovydas Daubaris 6, Tomas Balčiūnas 5, Kajus Petrulevičius, Jameelas Tayloras ir Justas Nausėdas po 2.

Kitas rungtynes „Ereliai“ žais jau šį šeštadienį (kovo 7 d.) namuose, kuomet priims Tauragės krepšinio klubą (8-28). Bilietus įsigykite www.bcmazeikiai.lt/bilietai