Ketvirtadienio vakarą Mažeikių „Ereliai“ namuose patyrė dar vieną nesėkmę. Rezultatu 71:82 (17:20, 14:15, 20:30, 20:17) buvo nusileista „Gargždų“ ekipai.

Slogiai pradėję rungtynes, Mažeikių krepšininkai po truputį įsibėgėjo ir po pirmojo kėlinio atsiliko tik trim taškais. Antrajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, o geriau kėlinio pabaigą sužaidę „Gargždai“ į ilgąją pertrauką išsinešė keturių taškų persvarą.

Trečiajame kėlinyje prabilo „Gargždų“ toliašaudė artilerija, per 10 minučių gargždiškiai įmetė 6 tritaškius ir įgijo keturiolikos taškų persvarą. Ketvirtajame kėlinyje „Ereliai“ bandė pasivyti varžovus, tačiau labiau patyrę varžovai išlaikė persvarą ir iškovojo pergalę Mažeikiuose.

Kitas rungtynes Mažeikių „Ereliai“ žais šeštadienį 16:00 namuose prieš Joniškio „Delikateso“ komandą.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 18, Ernestas Naruševičius 13, Benjamin Ayre 11, Andrius Gaidys 10, Danielius Baslykas ir Karolis Sapiega po 8, Vytautas Saulis 2, Edgaras Preibys 1.

„Gargždai“: Modestas Kumpys 18, Mantas Ruikis 15, Jonas Dumašius ir Oskaras Pleikys po 14.