Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (3/4) nutraukė pralaimėjimų seriją. Paskutinėmis mačo sekundėmis Ričardas Verbickas pataikė dvitaškį su pražanga išplėšdamas pergalę prieš Kauno KTU ekipą rezultatu 68:69 (21:19, 16:14, 9:14, 22:22).

Pirmąjį kėlinį šeimininkai pradėjo atkarpa 9:2, tačiau „Ereliai“ prisivijo oponentus ir persverė rezultatą (17:19). Pirmasis ketvirtis baigėsi mažeikiškiams atsiliekant dviejų taškų skirtumu (21:19).

Antrojo kėlinio pradžioje šeši iš eilės Aurimo Urbono taškai leido svečiams susikrauti keturių taškų pranašumą (21:25). Igno Daukšio vedama „KTU“ ekipa susigražino poziciją ir ketvirtį užbaigė pirmaudami keturiais taškais (37:33).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai padidino persvarą iki aštuonių (41:33), bet „Ereliai“ atsakė atkarpa 5:14 ir persverė rezultatą (46:47).

Iki ketvirtojo ketvirčio vidurio nei vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo (53:53), bet atkarpą 14:4 sužaidę „KTU“ krepšininkai nutolo nuo mažeikiškių per dviženklį pranašumą (67:57). Likus žaisti kiek daugiau nei minutę Mindaugas Reminas smeigė tritaškį, Laurynas Kaveckis pataikė dvitaškį po Aurimo Urbono perimto kamuolio. Dar kitoje atakoje po Igno Razučio perimto kamuolio Aurimas Urbonas išprovokavo pražangą ir įmetė abu baudos metimus (67:64).

Ignas Daukšys tada prametė iš toli ir tuoj pat prasižengė prieš Igną Razutį, o šis realizavo abi baudas, likus žaisti 10 sekundžių.

Mažeikiškiai tada pražanga sustabdė Martyną Zigmantavičių ir šis pataikė tik vieną baudą – 68:66. R.Verbickas tuomet spėjo per kelias sekundes perbėgti per aikštę, pelnyti du taškus, išprovokuoti pražangą, pataikyti baudą ir išplėšti „Ereliams“ pergalę.

KTU: Ignas Daukšys 26 (10 atk. kam.), Karolis Kokoška 11, Evaldas Aniulis, Martynas Zigmantavičius ir Matas Sapiega po 7, Medas Kuprijanovas 4, Mindaugas Motuzas, Justinas Marcinkevičius ir Matas Staniukaitis po 2.

„Ereliai“: Aurimas Urbonas 25 (8 atk. kam., 5 rez. perd.)., Mindaugas Reminas 14, Deividas Pogužinskas ir Ignas Razutis po 8, Darius Marcinkevičius 5, Laurynas Kaveckis 4, Tomas Zdanavičius 2.