Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys Mažeikių „Ereliai“ (4/8) nesugebėjo iškovoti antros pergalės paeiliui. Ketvirtajame kėlinyje penkiolikos taškų deficitą panaikinę žemaičiai neatsilaikė prieš Jonavos (5/7) ekipą rezultatu 76:72 (17:13, 18:17, 23:17, 18:25).

Pirmuosius taškus mažeikiškiams pelnė Laurynas Kaveckis, o šeimininkams Justas Vazalis (3:2). Keturis tritaškius per pirmąjį ketvirtį pataikę jonaviečiai susikrovė keturių taškų pranašumą (17:13).

Antrojo kėlinio pradžioje „Ereliai“ sumažino atsilikimą į vieno (18:17), tačiau šeimininkai sužaidė atkarpą 7:0 ir jau pirmavo aštuoniais taškais (25:17). Iki ketvirčio pabaigos mažeikiškiai šiek tiek aptirpdė deficitą ir sumažino atsilikimą iki penkių (35:30).

Po ilgosios pertraukos mažeikiškiai ir vėl priartėjo iki minimumo (37:36), tačiau šeimininkai vėl sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir po trijų ketvirčių pirmavo vienuolikos taškų skirtumu (58:47).

Ketvirtąjį kėlinį jonaviečiai pradėjo atkarpa 6:2 ir padidino pranašumą iki penkiolikos (64:49). Mažeikiai surengė atkarpą 3:19 ir persverė rezultatą (67:68), tačiau to nepakako: Ebukos Anyaorah vedami jonaviečiai rungtynes laimėjo rezultatu 76:72.