Mažeikių „Ereliai“ toliau intensyviai formuoja komandą sekančiam sezonui. Komandą papildė jau trečiasis naujokas – Ernestas Naruševičius.

207 cm ūgio vidurio puolėjas visą savo profesionalo karjerą praleido Vilniaus „Ryto“ sistemoje. Devyniolikmetis krepšininkas nuo 2016 iki 2018 metų Regioninėje krepšinio lygoje (RKL) atstovavo Vilniaus „Lietuvos Rytas-2“ komandai, o pastaruosius du sezonus išsikovojo vietą aukštesnėje lygoje (NKL) rungtyniaujančioje Vilniaus „Perlo“ ekipoje.

Praėjusį sezoną Naruševičiaus Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) gavo mažiau progų pasireikšti, todėl nenuostabu kad sumažėjo ir jo efektyvumas. Per 10 žaidimo minučių krepšininkas pelnydavo po 3 taškus, atkovodavo po 1,8 kamuolius bei bendrai rinkdavo po 2,2 naudingumo balų. 

Be to, su Vilniaus „Ryto“ jaunimo komanda vidurio puolėjas du kartus laimėjo Eurolygos jaunimo turnyro kvalifikacinį etapą Kaune bei kartą kėlė į viršų pagrindinę jaunimo Eurolygos taurę, po to kai su komandos draugais laimėjo finalinį etapą.

Taip pat Naruševičiui jau teko atstovauti ir Lietuvai. 2017 metais puolėjas kartu su Lietuvos U-16 rinktine iškovojo šeštąją vietą Europos jaunučių čempionate, o  2019 metais su Lietuvos U-18 rinktine pasirodymą Europos jaunių čempionate baigė septintoje pozicijoje.

Pasiruošimą naujajam sezonui „Ereliai“ pradės rugsėjo 7 dieną.

E. Naruševičiaus žaidimo epizodai: