Po triuškinančios pergalės 48 taškų skirtumu ketvirtadienį, šeštadienį „Ereliai“ (16-19) buvo priversti nuryti karčią piliulę. Mažeikiškiai išvykoje 84:96 (22:21, 23:26, 18:26, 21:23) turėjo pripažinti Molėtų „Ežerūno“ (14-21) pranašumą.

„Ežerūnas“ perėmė iniciatyvą trečiajame kėlinyje. I. Lukošius realizavo baudas ir įkrovė iš viršaus, Tautvydas Vyšniauskas taip pat įmetė abi baudas, Tauras Ulevičius surinko 4 taškus paeiliui, o atkarpą 13:4 laimėję šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 73:63.

Molėtų ekipa pergalę įtvirtino ketvirtajame kėlinyje. T. Vyšniauskas smeigė tritaškį, kitoje atakoje realizavo tris baudas, o Dominykas Bučas pridėjo dvitaškį ir nugalėtojas klausimų nebekėlė (81:65).

„Ežerūnas“: Ignas Lukošius 26 (12 atk. kam.), Tautvydas Vyšniauskas 21, Vytautas Saulis 13, Tauras Ulevičius ir Ignas Bilinskis po 12.

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 24 (9 atk. kam.), Mogga Lado 15, Tomas Balčiūnas 12, Jameelas Tayloras ir Mantvydas Staniulis po 9, Deividas Kumelis 8, Justas Nausėdas 5, Augustinas Venckus 2.