Solidus Roko Stankevičiaus debiutas neišgelbėjo Mažeikių „Erelių“ (2-8) nuo nesėkmės Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“). Mažeikiškiai išvykoje, po dramatiškos rungtynių pabaigos 78:83 (25:22, 9:15, 20:26, 24:20) pripažino lygos čempionės, Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (8-2) pranašumą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Ereliai“, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo 25:22. Sėkmingiau antrąjį kėlinį sužaidę šeimininkai ilsėtis išėjo turėdami 3 taškų pranašumą – 37:34.

Drama rungtynėse prasidėjo ketvirtajame kėlinyje. Šeimininkai panašų pranašumą laikė viso ketvirtojo kėlinio metu, tačiau Augustinas Venckus pataikė iš toli, o kitoje atakoje pridėjo dvitaškį ir, likus kiek daugiau nei 2 minutėms, iš marijampoliečių persvaros teliko 5 taškai (77:72).

Svečiai surengė dar vieną sėkmingą išpuolį, tačiau likus 32,3 sekundės G. Matulis paleido tolimą bombą ir šeimininkai nutolo – 80:74.
Vis tik Rokas Stankevičius atsakė taškais su pražanga, o likus 19,6 sekundės, marijampoliečiai prarado kamuolį. Šeimininkai varžovams laikyti kamuolio iki finalinės sirenos neleido ir tyčia prasižengė prieš A. Venckų, kuris realizavo vieną baudos metimą ir marijampoliečiams liko 2 taškų pranašumas (80:78).

Kitoje aikštelės pusėje J. Jogminas atsakė tuo pačiu, tačiau Mantvydas Staniulis, besivarydamas kamuolį, sužingsniavo ir po taiklių Šarūno Beniušio baudų metimų tapo aišku, jog pergalę švęs „Sūduva-Mantinga“ (83:78).

„Ereliuose“ debiutavęs Rokas Stankevičius buvo naudingiausias komandos žaidėjas. Puolėjas pelnė 19 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Peržiūroje dalyvaujantis Christianas Noblesas per 14 minučių pelnė 5 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat peržiūroje esantis Jameelas Tayloras per 14 minučių pasižymėjo 5 taškais.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 22, Justinas Jogminas 17, Šarūnas Beniušis 14, Edvinas Jazukevičius 7, Tautvydas Kliučinykas (6 rez. perd.) – 6.

„Ereliai“: Rokas Stankevičius (9 atk. kam., 0/5 trit.) 19, Augustinas Venckus 13, Mantvydas Staniulis (7 kld.) 10, Kirylas Čumakovas 9, Dovydas Daubaris ir Erikas Jakštys po 6, Justas Nausėdas (7 atk. kam.), Christianas Noblesas ir Jameelas Tayloras – po 5.

Kitas rungtynes „Ereliai“ žais namuose, šį šeštadienį (lapkričio 9 d.), kur susikaus su Šilalės „Lūšies“ komanda. Bilietus į rungtynes platina www.tiketa.lt ir Maxima informacijos kasos.