Naujuosius metus „Ereliai“ (9-14) pradėjo nesėkme VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse. Raudonai balti namuose 84:86 (19:16, 21:30, 19:22, 25:18) pripažino svečių – „Gargždų“ (9-14) pranašumą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Ereliai“, kurie greitai pabėgo į priekį (17:12). Antrajame kėlinyje rungtynių kontrolę perėmė „Gargždai“ ir sėkmingai kūrėsi persvarą. Trečiajame kėlinyje svečiai nutolo 64:51.

Rungtynių likimas sprendėsi paskutinę minutę, kai prieš prasidedant jai Rokas Stankevičius po „Erelių“ spurto 7:0 tolimu metimu išvedė šeimininkus į priekį – 84:83.

Lemiamą žodį dvikovoje tarė iki tol siautėjęs Mantas Ruikis, pataikęs tolimą metimą iki rungtynių pabaigos likus 8 sekundėms – 86:84.

Justas Nausėdas turėjo galimybę persverti rezultatą, tačiau jo sudėtingas tritaškis paskutinę sekundę tikslo nepasiekė.

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 22, Jameelas Tayloras 19 (8 atk. kam., 27 naud. bal.), Justas Nausėdas 17 (8 atk. kam.), Christianas Noblesas 10, Mogga Lado 8 (13 atk. kam.), Mantvydas Staniulis 7 (7 rez. perd.), Tomas Balčiūnas – 1.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 35 (8 atk. kam., 35 naud. bal.), Ernestas Jonkus 21 (7 rez. perd., 23 naud. bal.), Rimantas Daunys 9 (9 atk. kam.).