Po vakarykščio pralaimėjimo namuose „Tauragės“ komanda kibo į atlapus mažeikiškiams, tačiau pastarieji privalėjo pripažinti „Erelių“ pranašumą rezultatu 73:68 (15:18, 19:22, 10:14, 29:14).

Pirmajame kėlinyje svečiai iš Tauragės susikrovė trijų taškų pranašumą (15:18).

Antrajame ketvirtyje mažeikiškiai nesugebėjo persverti rezultato, o tauragiškiai pirmąją rungtynių pusę užbaigė pirmaudami šešiais taškais (34:40).

Po ilgosios pertraukos „Ereliai“ sumažino deficitą iki dviejų (40:42), tačiau spurtu 4:12 atsakė „Tauragės“ krepšininkai ir nutolo 44:54.

Žemaitišką charakterį pademonstravę šeimininkai iki ketvirtojo kėlinio vidurio spurtavo 15:4 ir jau pirmavo vienu tašku (59:58). Rungtynių pabaigoje Tomas Zdanavičius pataikė tritaškį nuo lentos su sirena ir pasiuntė tauragiškius į nokdauną padidindamas šeimininkų pranašumą iki penkių (73:68). Per likusias tris sekundes svečiams rungtynių pabaigos pakeisti nepavyko, tad pastarieji privalėjo pripažinti „Erelių“ pranašumą.