Mažeikių „Ereliams“ ketvirtosios pergalės dar teks palaukti. Aloyzo Rudžio auklėtiniai namuose pralaimėjo Molėtų „Ežerūno“ ekipai rezultatu 62:76 (17:16, 17:21, 20:20, 8:19).

Pirmąjį kėlinį „Ereliai“ pradėjo atkarpa 12:5, tačiau svečiai iš Molėtų iki ketvirčio pabaigos sumažino atsilikimą iki minimumo. Kėlinys baigėsi rezultatu 17:16.

Antrojo ketvirčio pirmojoje pusėje nei vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamo pranašumo (28:27) ir tik kėlinio pabaigoje svečiai persverė rezultatą ir paliko „Ereliams“ trijų taškų deficitą (34:37).

Po ilgosios pertraukos mažeikiškiams pavyko išlyginti rezultatą tik penktąją minutę (44:44), tačiau trečiasis ketvirtis baigėsi svečiams pirmaujant tuo pačiu trijų taškų skirtumu (54:57).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Ereliai“ sumažino atsilikimą iki dviejų (60:62), bet svečiai sužaidė atkarpą 2:14 ir laimėjo rezultatu 62:76.