TAPKITE KOMANDOS RĖMĖJAIS SKIRDAMI 1,2%

Tapkite „Mažeikių“ komandos rėmėjais, paskirdami iki 1,2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Šis paramos teikimo būdas nereikalauja iš Jūsų papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad 2019 m. savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 1,2 proc.) norite pervesti Mažeikių „Mažeikių“ klubui.

KUR PRISTATYTI UŽPILDYTĄ FORMĄ?
Išsirinkite Jums patogiausią būdą:
* Pateikite ją valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui (atnešdami ar atsiųsdami paštu (Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai). Pastaruoju atveju, prašymas turėtų būti pateiktas voke ir ant užklijuotos linijos pasirašyta taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo.); Analogišką formą užpildykite elektroniniu būdu, pildant gyventojų pajamų deklaraciją; Jei privalote teikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, prašymas pateikiamas kartu su šia deklaracija. Jei šios deklaracijos teikti neprivalote, prašymą turite pristatyti pats arba per savo darbdavį, jam sutikus. Pastaruoju atveju, prašymas turėtų būti pateiktas voke ir ant užklijuotos linijos pasirašyta taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo.
2 % paramos nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą užpildyti ir pristatyti galite iki š.m. gegužės 1 dienos.

DEKLARACIJOS ELEKTRONINĖ VERSIJA
Analogišką formą (FR0512) galite užpildykiti elektroniniu būdu, prisijungę prie e-deklaravimo sistemos naudodamiesi el. bankininkyste.

Norėdami pamatyti pavyzdį, kaip turėtų atrodyti jūsų užpildyta forma spauskite čia.

Prašymo formos (FR0512) pildymo instrukcijas galite parsisiųsti paspaudę čia.

PARAMOS GAVĖJO KREPŠINIO KLUBO MAŽEIKIŲ „MAŽEIKIAI“ REKVIZITAI:

Krepšinio klubas Mažeikių „Mažeikiai“
Kodas: 302729988
Mažeikių r. sav., Mažeikių m., Pavenčių g. 15
„Swedbank“ banko sąskaita: LT397300010130893579

TAPKITE KLUBO ISTORIJOS DALIMI

Norite tapti dar didesne klubo dalimi, tačiau nežinote kaip? Parama klubui – puikus būdas parodyti savo meilę Mažeikiams ir krepšiniui! Kiekvienas iš Jūsų labai lengvai, paprastai ir greitai galite prisidėti prie „Mažeikių“ krepšinio komandos istorijos kūrimo.

„Mažeikių“ klubą galite paremti ne tik 1,2 proc. nuo savo metinių pajamų mokesčio, bet ir pervesdami norimą pinigų sumą į šią banko sąskaitą: „Swedbank“ bankas LT397300010130893579, įmonės kodas 302729988, Krepšinio klubas Mažeikių „Mažeikiai“.

Krepšinio klubas „Mažeikiai“ nuoširdžiai dėkoja už Jūsų paramą.