PASKUTINĖS NAUJIENOS
  1. Sezoną „Ereliai“ užbaigė pralaimėjimu Molėtuose
  2. Užtikrintai rungtynes kontroliavę „Ereliai“ su sirgaliais atsisveikino pergalingai
  3. Saprykinas palieka Mažeikius – sezoną užbaigs „Nevėžyje“
  4. Staniulio karjeros rungtynių pergalei prieš „Sintek-Jonava“ ekipą nepakako
  5. Beveik 40 minučių pirmavę, tačiau suklupę „Ereliai“ – už atkrintamųjų varžybų borto

TAPKITE KOMANDOS RĖMĖJAIS SKIRDAMI 2%

Tapkite „Mažeikių“ komandos rėmėjais, paskirdami iki 2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Šis paramos teikimo būdas nereikalauja iš Jūsų papildomų išlaidų. Jums tereikia nurodyti, kad 2016 m. savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) norite pervesti Mažeikių „Mažeikių“ klubui.

KUR PRISTATYTI UŽPILDYTĄ FORMĄ?
Išsirinkite Jums patogiausią būdą:
* Pateikite ją valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui (atnešdami ar atsiųsdami paštu. Pastaruoju atveju, prašymas turėtų būti pateiktas voke ir ant užklijuotos linijos pasirašyta taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo.); Analogišką formą užpildykite elektroniniu būdu, pildant gyventojų pajamų deklaraciją; Jei privalote teikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, prašymas pateikiamas kartu su šia deklaracija. Jei šios deklaracijos teikti neprivalote, prašymą turite pristatyti pats arba per savo darbdavį, jam sutikus. Pastaruoju atveju, prašymas turėtų būti pateiktas voke ir ant užklijuotos linijos pasirašyta taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko nepažeidus parašo vientisumo.
2 % paramos nuo gyventojų pajamų mokesčio skyrimo formą užpildyti ir pristatyti galite iki š.m. gegužės 1 dienos.

DEKLARACIJOS ELEKTRONINĖ VERSIJA
Specialią programą, kuria pildoma elektroninė deklaracijos versija, galite parsisiųsti iš Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklapio paspaudę čia . Dokumentų pildymo šablonai pateikiami specialiu MXFD formatu. Tad tokius dokumentus galite užpildyti tik naudodami specialią nemokamą programą ABBYY eFormFiller 2.5., kurią galite parsisiųsti iš VMI svetainės aukščiau nurodytu adresu. Ten pat rasite ir specialią formą FR0512 v.3, skirtą 2 proc. paramai.

PARAMOS GAVĖJO KREPŠINIO KLUBO MAŽEIKIŲ „MAŽEIKIAI“ REKVIZITAI:

Krepšinio klubas Mažeikių „Mažeikiai“
Kodas: 302729988
Mažeikių r. sav., Mažeikių m., Pavenčių g. 15
„Swedbank“ banko sąskaita: LT397300010130893579

TAPKITE KLUBO ISTORIJOS DALIMI

Norite tapti dar didesne klubo dalimi, tačiau nežinote kaip? Parama klubui – puikus būdas parodyti savo meilę Mažeikiams ir krepšiniui! Kiekvienas iš Jūsų labai lengvai, paprastai ir greitai galite prisidėti prie „Mažeikių“ krepšinio komandos istorijos kūrimo.

„Mažeikių“ klubą galite paremti ne tik 2 proc. nuo savo metinių pajamų mokesčio, bet ir pervesdami norimą pinigų sumą į šią banko sąskaitą: „Swedbank“ bankas LT397300010130893579, įmonės kodas 302729988, Krepšinio klubas Mažeikių „Mažeikiai“.

Krepšinio klubas „Mažeikiai“ nuoširdžiai dėkoja už Jūsų paramą.