Laimėję dvi rungtynes paeiliui Mažeikių „Ereliai“ suklupo Gargžduose. Keturiasdešimties minučių rungtynių nugalėtojui neužteko, o pratęsime stipresni buvo gargždiškiai, laimėję rungtynes 83:81 (21:20, 17:20, 21:16, 14:17, 10:8).

Po pirmosios rungtynių dalies Mažeikių ekipos krepšininkai turėjo dviejų taškų pranašumą, tačiau trečiajame ketvirtyje „Gargždai“ persvėrė rezultatą savo naudai ir per paskutines dešimt minučių svečiai buvo priversti vytis varžovus. Tą jiems padarius sėkmingai ekipos keliavo žaisti pratęsimo, kuriame mažeikiškiai paskutinės atakos metu atsilikinėdami dviem taškais turėjo kamuolį savo rankose, tačiau Andriaus Gaidžio tolimas metimas tikslo nepasiekė ir Gargždų komanda triumfavo.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 22, Modestas Kumpys 16, Oskaras Pleikys 14 taškų.

„Ereliai“: Augustinas Venckus 28 (6/12 trit.), Andrius Gaidys 18 (9 atk. k., 9 rez. p.), Danielius Baslykas 10, Karolis Sapiega 9 (8 atk. k.), Ernestas Naruševičius ir Mintautas Bulanovas po 5, Edgaras Preibys 4, Dominykas Bučas 2, Robertas Žibikas taškų nepelnė.