Po dviejų nesėkmių Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) starte „Ereliai“ atsitiesė Palangoje. Ričardo Verbicko ir Igno Razucio metimais su sirena, paskutinėmis kėlinio sekundėmis paženklintose rungtynėse, mažeikiškiai nugalėjo rezultatu 68:81 (15:20, 14:14, 20:28, 19:19).

Pirmąjį kėlinį „Ereliai“ pradėjo atkarpa 2:9, tačiau šeimininkai atsakė tuo pačiu ir rezultatą greitai išlygino (9:9). Per likusį laiką Aurimas Urbonas į puikiai jam pažįstamus krepšius įmetė penkis taškus, po du atitinkamai pridėjo Ignas Razutis ir Laurynas Kaveckis, taip mažeikiškiai užbaigė pirmąjį ketvirtį turėdami penkių taškų pranašumą (15:20).

Antrajame kėlinyje palangiškiai priartėjo iki minimumo (23:24), tačiau „Ereliai“ atstatė turėtą pranašumą iki penkių (29:34).

Po ilgosios pertraukos „Ereliai“ padidino šeimininkų atsilikimą iki trylikos (49:62).

Paskutinįjį ketvirtį „Palangos“ ekipa pradėjo atkarpa 5:0 ir sumažino atsilikimą iki aštuonių (54:62), tačiau arčiau pastariesiems priartėti nepavyko – Mažeikių „Ereliai“ šventė pergalę rezultatu 68:81.