Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono startui besiruošiantys Mažeikių „Ereliai“ patyrė pirmąją nesėkmę draugiškų rungtynių cikle.

Aloyzo Rudžio treniruojami mažeikiškiai išvykoje Latvijoje privalėjo pripažinti Liepojos Betsafe/Liepaja“ pranašumą rezultatu 76:97 (17:21, 18:31, 14:26, 27:19).

Pirmąjį kėlinį šeimininkai pradėjo atkarpa 0:13 , tačiau mažeikiškiai antrojoje pirmojo ketvirčio pusėje įsibėgėjo ir sumažino deficitą iki keturių taškų (17:21).

Antrojo kėlinio viduryje komandas skyrė dešimties taškų skirtumas (27:37), o iki pirmos rungtynių pusės pabaigos išaugo iki septyniolikos (35:52).

Antrojoje rungtynių pusėje mažeikiškiai ir toliau nerado savojo žaidimo, tad po trijų kėlinių komandas skyrė dvidešimt devyni taškai (49:78).

Paskutinįjį ketvirtį aštuoniais taškais laimėjusiems mažeikiškiams nepavyko nugalėti Latvių ekipos.