Mažeikių „Ereliai“ pralaimėjo dar vienas rungtynes Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Šį kartą namuose buvo pralaimėta Joniškio „Delikateso“ komandai rezultatu 78:83 (21:26, 19:20, 25:12, 13:25).

Pirmojoje dalyje Ernesto Naruševičiaus tempiami „Ereliai“ taškas į tašką kovojo su Joniškio ekipa. Tačiau „Delikateso“ krepšininkų 8 pataikyti tritaškiai padėjo jiems išlaikyti 6 taškų persvarą po 2 kėlinių.

Trečiajame kėlinyje mažeikiškiai žaidė lyg ant sparnų, 25 pelnyti taškai ir gera gynyba padėjo įgyti 7 taškų persvarą. Ketvirtajame kėlinyje žaidimas pradėjo strigti, o sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę joniškiečiai išsivežė pirmąją sezono pergalę iš Mažeikių.

Sekančios rungtynės spalio 29 d. Šilutėje su vietos komanda, šeštadienį (spalio 31 d.) 19:30 namuose priimsime Molėtų „Ežerūno – Atleto“ komandą.

„Ereliai“: Daniel Baslyk 19 (13 atkovotų kamuolių, 28 naudingumo balai), Benjamin Ayre 15, Ernestas Naruševičius 14, Edgaras Preibys 12, Andrius Gaidys 9, Karolis Sapiega 5, Augustinas Venckus ir Vytautas Saulis po 2.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 28, Žilvinas Petraitis 16.